چگونه برای تولید محتوای موثر برنامه ریزی کنیم؟

تولید محتوا مجموع فرآیندهایی است که برای انتقال اطلاعات به روش های مختلف تصویری, شنیداری و متنی و یا تلفیقی از همه ی آن ها انجام می پذیرد. برای تولید محتوای مناسب نیاز دارید که به نکات مهمی توجه کنید, ابتدا مبنای محتوایی که قصد تولید آن را دارید پیدا کنید. محتوایی که امکان توسعه و ادامه دادن به طور مداوم و منظم باشد نیز یکی از مهم ترین جنبه های تولید محتواست.

برنامه ریزی برای تولید محتوا به شما کمک می کند بتوانید محتواهایی را که قصد انتشارشان را دارید به راحتی مدیریت کنید, برای این امر لازم است که پله به پله سیستم گردش محتوا را پیش بروید, تحقیق,نوشتن,بررسی, بازبینی, تایید, برسی صفحه ی وب و انتشار مطلب...

تاریخ: 1400,11,03
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 144

کاربرد کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی یکی از مهم ترین عوامل در بالا بردن سئو محسوب می شود. کلمات کلیدی به شناخت جایگاهتان در رنکینگ گوگل, پیدا کردن ایده برای تولید محتوا کمک شایانی می کند.

راه های مختلفی برای یافتن کلمات کلیدی مناسب وجود دارد, از جمله: پیشنهادات گوگل و ابزار کلمات کلیدی

ریشه ی کلمات کلیدی و دامنه ی یا آدرس اینترنتی همکاران نیز کمک بسیاری در شناخت کلمات کلیدی می کند...

حجم جستجویی که انجام می دهید, ارتباط کلمه کلیدی به شغل تان

4 نوع جستجو وجود دارد 

ناوبری-اطلاعاتی-معامله ای-تجاری

 

تاریخ: 1400,10,26
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 124

سئو چیست و چه کاربردی در کسب و کارهای مجازی دارد؟

در این قسمت از تعریف سئو شما درمیابید که:

موتورهای جستجو چیست؟

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

الگوریتم گوگل چیست؟

عوامل تاثیر گذار در رتبه بندی یا رنکینگ گوگل گدامند؟

موتور جستجو یک ابزار آنلاین است که به افراد کمک می کند اطلاعات را در اینترنت پیدا کنند مثل گوگل. موتورهای جستجو طی فرآیندهایی کار می کنند که شامل چند مرحله اصلی هستند:

1-پردازش 2-نمایه سازی 3-انتخاب نتایج و در نهایت نمایش نتیجه.

الگوریتم جستجوی گوگل به عنوان یک مثال کلی برای اشاره به همه الگوریتم ها, سیستم های یادگیری ماشین و فناوری هایی که گوگل برای رتبه بندی وب سایت استفاده می کند, استفاده می شود. 

تاریخ: 1400,10,20
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 122

سئو چیست و چه نقشی در کسب و کارهای مجازی ایفا می کند؟(قسمت اول)

سئو بهینه سازی موتور جستجو و یکی از بخش های کلیدی بازاریابی اینترنتی بشمار میرود, زیرا رتبه بندی های موتور جستجو را بسیار بهبود می بخشد. و به بیان ساده تر, سئو فعالیتی است که تضمین می کند وب سایت شما را می توان در موتورهای جستجو با استفاده از کلمات و عبارات مرتبط با آنچه سایت ارائه می دهد و بازدید کننده جستجو می کند, پیدا کرد.به این نوع ترافیک ترافیک ارگانیک می گویند.

تاریخچه ی سئو به دهه 90 باز می گردد که موتورهای جستجو برای اولین بار ظهور کردند و امروزه این یک استراتژی ضروری در بازاریابی و یک صنعت در حال رشد است.

تاریخ: 1400,10,18
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 136

چگونه یک دامنه با نامی مناسب برای کسب و کارمان انتخاب کنیم؟

برای انتخاب نام دامنه ی سایت فروشگاهی تان نیاز دارید که به نکات مهمی توجه کنید, طول نام دامنه ای که برای خود انتخاب می کنید باید کوتاه باشد و در عین حال باید از واژه های ساده و بدون پیچیدگی در آن استفاده شده باشد. به کاربردن کلیدواژه هایی که کمک می کند دیگران در یک نگاه خدمات فروشگاه تان را تشخیص دهند, همچنین باید شامل نام برند شخصیتان نیز باشد, به این معنی که باید مطمئن شوید نامی که انتخاب کرده اید هیچ کدام از علائم تجاری و نام شرکت های دیگر موجود را ندارد. نیازی نیست که مدت ها وقت هدر بدهید و دنبال عالی ترین نام برای دامنه تان باشید, تنها کافیست یک نام مناسب با کسب و کارتان برگزینید تا هم معرفی کننده ی شغلتان باشد و هم از نظر نگارشی کاربران را دچار مشکل نکند...

 

تاریخ: 1400,10,08
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 126

چگونه یک فروشگاه اینترنتی سودآور داشته باشیم(قسمت دوم)

برای انتخاب فروشگاه ساز اینترنتی مناسب نیاز از که به نکات مهمی توجه داشته باشید, مانند اینکه آیا این فروشگاه ساز می تواند همراه کسب و کارتان رشد کند؟ آیا فروشگاهتان با تلفن همراه سازگاری دارد؟ و آیا تمام امکاناتی که انتظار دارید را برایتان فراهم میکند و طبق نیازتان فروشگاهتان را طراحی خواهد کرد؟

بعدد از انتخاب فروشگاه ساز باید به ظاهر فروشگاه تان رسیدگی کنید, باید توضیحات کاملی را درباره ی محصولاتتان بنویسید , تصاویر با کیفیت و جذابی برای هر محصول تهیه کنید, دسته بندی کالاهای خود را به سایت اضافه کنید,سیستم حمل و نقل اجناستان را کنترل کنید, فروشگاه اینترنتی خود را بازاریابی کنید و قبل از رونمایی کامل از فروشگاهتان قسمت های مختلف آن را آزمایش کنید... 

تاریخ: 1400,10,04
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 135

چگونه یک فروشگاه اینترنتی سودآور داشته باشیم؟ (قسمت اول)

برای رقابت در بازار تجارت الکترونیک, صاحبان کسب و کار نیاز دارند که ابتدا فروشگاه مجازی خود را راه اندازی کنند و محصولاتشان را در آن درج کنند. اما این پایان راه نیست, انتخاب یک فروشگاه ساز با تجربه,برگزیدن دامنه و انتخاب عنوان مناسب برای آن , انتخاب قالب و شکل ظاهری سایت فروشگاه و بازاریابی قوی تنها بخشی از فعالیت هاییست که لازم است بعد از راه اندازی سایت انجام دهید. شما نیاز است خریداران خود را از نظر روانشناختی, نیازها, مشکلات ,سن و جنس بصورت کامل ارزیابی کنید و بدانید که نقاط قوت و ضعف تان چیست, تا بتوانید فروشگاه حرفه ای تری داشته باشید...

تاریخ: 1400,10,02
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 142

چگونه فروشگاه اینترنتی طلا و جواهرات خود را راه اندازی کنیم؟

گرانبهاترین فلز در کره زمین طلاست و از قرن ها پیش تا امروز طرفداران زیادی داشته است, زیورآلات در دنیای مد و فشن اهمیت بسیاری دارد و در اشکال گوناگون مورد استفاده خانم ها و آقایان قرار می گیرد. امروزه علاوه بر روش های سنتی خرید و فروش طلا و جواهرات, فروشندگان بسیاری به فروش در فروشگاه اینترنتی روی آورد اند.

تغییر لحظه ای قیمت طلا, احتمال فیلتر شدن اینستاگرام و دشوار بودن امکان پاسخ گویی به سفارش های متعددو همینطور اعتماد نکردن خریداران باعث شده که سایت های فروشگاهی انتخاب بهتری برای فروش طلا و جواهرات باشد.

برای راه اندازی سایت فروشگاهی شخصیتان باید به نکات مهمی توجه کنید که از جمله آن تصاویر با کیفیت, نماد اعتماد, سایز محصول و درج تغیرات لحظه ای طلاست.

با زیبیلکا و قسمت ویژه ی زیبیلکا زر فروشگاه مجازی خود را در کمترین زمان راه اندازی کنید.

تاریخ: 1400,09,04
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 192

اهمیت نماد الکترونیک چیست و چگونه می توان نماد الکترونیک دریافت کرد؟

فروشگاه های اینترنتی برای قانون مند شدن و قرار گرفتن در چهاچوب های کسب و کارهای اینترتی نیاز به نماد اعتماد الکترونیک دارند. نماد الکترونیک همچنین باعث ایجاد اعتماد بین خریداران فروشگاه های اینترنتی می شود. برای دریافت نشان اعتماد نیازی به دوندگی های اداری نیست وتنها با یک تماس با فروشگاه ساز زیبیلکا و واحد پشتیبانی آن می توانید اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیک کنید.

تاریخ: 1400,08,29
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 172

چگونه یک فروشگاه اینترنتی بسازیم؟

برای ساختن فروشگاه اینترنتی شما باید ابتدا یه فروشگاه ساز مطمئن و با تجربه رو پیدا کنید که بتونه تمومه انتظارات شما رواز فروشگاه آنلاینتون مثل «نماد اعتماد-درگاه بانکی-پیگیری سفارش ها-گزارش گیری و...» برآورده کنه و همینطور، پشتیبانی مداوم تا به راه افتادن کامل کسب و کار مجازیتون همراهتون باشه...

تاریخ: 1400,08,24
نظرات کاربران: 0 نظر
دفعات بازدید: 184